KARIERA

Jeżeli szukasz pracy w przyjaznej atmosferze, wśród ludzi kreatywnych, zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania – ZAPRASZAMY.

Obecnie poszukujemy pracowników do Działu Produkcji, Technicznego i Handlowego.

Zapraszamy również osoby chętne do odbycia stażu lub praktyk w naszej firmie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną lub tradycyjną, na adres:

HeatQ Technology
Ul. Żabi Kruk 14/1/9
80-822 Gdańsk
e-mail: biuro@heatq.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/ Kandydatkami. W CV prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

STANOWISKO: Monter/ Monterka elektroniki

Opis stanowiska / zakres obowiązków:

  • montaż elementów/modułów i urządzeń elektronicznych domowego użytku,
  • lutowanie w technologii bezołowiowej,
  • kontrola jakości,
  • testowanie gotowych produktów,
  • pakowanie gotowych produktów,
  • praca od poniedziałku do piątku, z dyspozycyjnością do pracy zmianowej,
  • umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe.

Oczekiwania:

  • motywacja do pracy, odpowiedzialność, spostrzegawczość, umiejętność koncentracji,
  • chęć rozwijania własnych umiejętności oraz otwartość na procesy ciągłego doskonalenia,
  • zdolności manualne, precyzja, dokładność,
  • umiejętność przestrzegania, doskonalenia oraz tworzenia standardów pracy,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie przy montażu i/lub lutowaniu elektroniki,
  • mile widziana umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu nowego zespołu produkcyjnego,
  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,
  • atrakcyjny system motywacji/wynagrodzenia.

STANOWISKO: Specjalista ds. handlowych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów
i utrzymywanie istniejących kontaktów, realizację wyznaczonych celów sprzedażowych, przygotowanie ofert handlowych i kalkulacji, negocjowanie warunków umów oraz ich finalizacja, wdrażanie strategii firmy i działań marketingowych.

  • Bardzo dobrej komunikatywności, dużego zaangażowania w działania firmy oraz determinacji w dążeniu do wyznaczonego celu,
  • Otwartości na potrzeby klienta,
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego i/ lub rosyjskiego,
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera oraz pakietów Ms Office,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Prawo jazdy kat. B (poparte kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu).

Oferujemy:

  • Stacjonarną pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę,
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja od wyników sprzedaży,
  • pakiet opieki medycznej.