1. Home
  2. O firmie

Innowacje dla branży grzewczej

HeatQ Technology istnieje na rynku od 2010 roku. Stanowimy zespół specjalistów rozwijający systemy grzewcze, które odpowiadają na potrzeby współczesnego użytkownika. Wiemy, że dopracowany design i nowoczesne sterowanie przez aplikację mobilną mają wpływ na postrzeganie klasy urządzeń. Wysoka jakość sprawia, że wyroby HeatQ Technology budują poczucie komfortu i bezpieczeństwa na lata.

Myśl inżynieryjna

Nasz zespół inżynierów stale pracuje nad rozwojem gamy produktów i doskonali wewnętrzne procesy technologiczne HeatQ Technology. Kontakt z najważniejszymi w Polsce jednostkami naukowymi daje szersze spojrzenie na możliwości rynku. Orientujemy się w nadchodzących trendach, dlatego projektujemy urządzenia dla przyszłości.

Innowacyjność

Klienci HeatQ Technology wiedzą, że mogą liczyć na wizję naszych inżynierów. Stale uzupełniamy bazę wiedzy i odkrywamy nowe, nieszablonowe rozwiązania, które mieszczą się w idei smart technology. Wspieramy powstawanie prototypów, jesteśmy otwarci na współpracę. Nasz klient zyskuje bezpośredni kontakt z doświadczoną kadrą, co pozwala na kreowanie nowości na rynku.

Bliskość

Słuchamy, doradzamy i razem z klientem tworzymy urządzenia od podstaw lub personalizujemy gotowe projekty. Dzięki pasji i pomocy inżynierów HeatQ Technology nasz klient świadomie buduje produkt. Organizujemy szkolenia produktowe, wsparcie techniczne i pomagamy w wejściu na rynek. Nasza hala produkcyjna znajduje się w Polsce, w Gdańsku.

Design

Niebanalny design stanowi znak rozpoznawczy HeatQ Technology i jest wyrazem ciągłego dążenia do doskonałości. Uważamy, że technologia, poza swoją funkcjonalnością, może zachwycać wyjątkową estetyką. Produkty HeatQ Technology są odpowiedzią na nowoczesność i codzienne znaczenie aranżacji wnętrz.

Profesjonalizm

Nie wybieramy dróg na skróty. Główną cechą produktów HeatQ Technology jest bardzo niska awaryjność. Cecha ta staje się także wizytówką firm, które korzystają z naszych usług. Używamy sprawdzonych komponentów i współpracujemy z dostawcami, spełniającymi założone kryteria.

Ekologia

Minimalizacja wpływu na środowisko naturalne to priorytet HeatQ Technology na każdym etapie działania. Projektujemy produkty o prawdziwie ekologicznym wymiarze. Wydłużamy ich cykl życia i planujemy bezpieczną dla środowiska utylizację. Dbamy o to, by nasi dostawcy wyznawali te same idee i sprawdzamy posiadane certyfikaty. Z procesu produkcji wykluczyliśmy wodę, ograniczamy zużycie energii i emisję szkodliwych gazów do atmosfery.